KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8873108
nr 887 3108
Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), 7/25, signerad. , lekande barn, motivet: 25x23
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:53:45
1.000 kr
1.300 kr
2.400 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.600 kr
6
3.600 kr